Informacje o firmie

Polska na wakacje.
Domy wakacyjne.

_________

Od 2004 roku kierunek Polska to nie tylko przyjemność, ale również nasza praca, a czy może być coś lepszego niż praca która stała się też pasją? Dlatego od wielu lat zajmujemy się rezerwacją noclegów w Europie w tym również w Polsce. Ciągle pozostaje dylemat: morze, góry czy mazury? Nasz zespół jest po to by pomóc przy wyborze najlepszej oferty by wyjazd wakacyjny był już tylko przyjemnością.

Naszym głównym celem jest przybliżenie Polski jako kraju, który warto poznać i odwiedzić bo mimo nieograniczonych możliwości podróżowania po świecie czasem Polska jest zapomniana, a niesłusznie bo mamy tu mnóstwo wspaniałych miejsc. Wystarczy chcieć je poznać.

Przyjęte procedury świadczenia przez nas usług rezerwacji biletów promowych oraz miejsc noclegowych gwarantują Państwu dobre ceny bez niepotrzebnych narzutów oraz prowizji.                               

Polska to kraj wielu kontrastów, wspaniałych zabytków, majestatycznych Tatr, zimnego Bałyku i smacznej kuchni – czy to wystarczająca zachęta by zacząć szukać domu wakacyjnego w Polsce? Raczej tak!

Domy wakacyjne, które oferujemy mają różny standard, są mniej lub bardzie luksusowe, położone blisko atrakcji turystycznych lub w samym środku niczego. Każdy znajdzie coś dla siebie po to by wyjazd wakacyjny był niezapomniany. Nasz serwis został stworzony, aby ułatwić wyszukiwanie odpowiedniej oferty, spersonalizowanej na indywidualne potrzeby.

Partnerzy Trego.pl

Więcej o naszej działalności

Nasze doświadczenie w turystyce opieramy na wieloletniej działalności z nią związaną; są to przede wszystkim: sprzedaż biletów promowych do portów w całej Europie, sprzedaż morskich wycieczek tematycznych. Do tego przygotowywanie ofert noclegowych głównie w Polsce i w Skandynawii, Chorwacji – nasze horyzonty są szerokie i nie boimy się nowych wyzwań.

Nasz sukces to tysiące zadowolonych klientów, którzy rok w rok wracają do nas z pomysłami nowych wyjazdów. A my pomagając im czujemy się jakbyśmy brali z nimi udział w kolejnych podróżach.


Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.